CB1A-WM-12V
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Seri / Aile Numarası
CB1A-WM-12V
CB1A-WM-12V Hakkında
Panasonic CB1A-WM-12V, 12VDC coil voltajında çalışan tam korumalı otomotiv rölesidir. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonu ile 40A akım anahtarlaması yapabilir. 117 mA bobini ile düşük güç tüketimi sağlar. 15 ms işletme ve bırakma sürelerine sahip olan röle, -40°C ile +85°C arasında stabil çalışır. 7VDC minimum işletme voltajı ve 1.2VDC bırakma voltajı ile geniş çalışma aralığı sunmaktadır. Şasi montajlı yapısı ile otomotiv uygulamalarında, kontrol devreleri, fan kontrolü, ısıtıcı, aydınlatma ve diğer elektriksel yüklerin anahtarlanması için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 117 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 7 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom