CB1-T-M-24V
CB RELAY HR 1 FORM C 24V
Seri / Aile Numarası
CB1-T-M-24V
CB1-T-M-24V Hakkında
Panasonic CB1-T-M-24V, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış 24VDC SPDT (1 Form C) elektromanyetik rölesidir. 75 mA bobini 24VDC'de çalışan bu röle, 14VDC'de açılma ve 2.4VDC'de kapanma voltajlarında sağlıklı işlem gerçekleştirir. 20A kontakt akım kapasitesi ile araç elektrik sistemlerinde solenoid, motor kontrol ve aydınlatma devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. 15ms işletme ve kapanma zamanlarına sahip olan röle, tam korumalı (sealed) tasarımıyla nemli ortamlarda güvenilir performans sağlar. Hızlı bağlantı terminallerine sahip olan bu şasi montajlı röle, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 20 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 14 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 28VDC - Nom