CB1-T-M-12V
CB RELAY HR 1 FORM C 12V
Seri / Aile Numarası
CB1-T-M-12V
CB1-T-M-12V Hakkında
Panasonic CB1-T-M-12V, 12VDC coil gerilimli otomotiv rölesinde SPDT (1 Form C) kontağı bulunmaktadır. 40A kontakt akım kapasitesi ile araç elektrik sistemlerinde güç anahtarlaması uygulamalarında kullanılır. Tamamen kapalı (fully sealed) yapı nedeniyle nemli ve kirli ortamlara dayanıklıdır. 15ms işletme ve serbest bırakma zamanları ile hızlı tepki sağlar. -40°C ile +125°C çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. Non-latching coil tipi ile sürekli enerji uygulaması gerekir. Şasi montajı için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 117 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 7 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom