CB1-R-SM-12V
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Seri / Aile Numarası
CB1
CB1-R-SM-12V Hakkında
Panasonic CB1-R-SM-12V, 12VDC nominal çalışma gerilimi ile tasarlanmış otomotiv kullanımı için SPDT (Single Pole Double Throw) röleleridir. 40A kontakt kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılır. Bobin akımı 134 mA ve çalışma zamanı 15 ms'dir. Tam kapalı ve korumalı tasarımı sayesinde oto elektrik sistemlerinde, ışık kontrolü, motor kontrolleri ve güç anahtarlama uygulamalarında güvenilir çalışma sağlar. Minimum çalışma gerilimi 7VDC, bırakma gerilimi 1.2VDC'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Chassis mount tipi montajla panel ve araç elektrik sistemlerine doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 134 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 7 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom