CA30CLN12MU10M
SENSOR PROX CAPACITIVE 12MM CYL
Seri / Aile Numarası
CA30CLN12MU10M
CA30CLN12MU10M Hakkında
Indicator LED
Ingress Protection IP67
Material - Body Plastic
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Output Type Relay
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Part Status Active
Response Frequency 1Hz