CA1BD-12V-N-5
CA RELAY
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
CA1BD-12V-N
CA1BD-12V-N-5 Hakkında
CA1BD-12V-N-5, Panasonic tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesedir. Non-latching coil tipi ile tasarlanan bu rölede 150 mA coil akımı ve 20 A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. SPST-NC (1 Form B) kontakt yapısına sahip olan komponent, entegre diode özelliği ile EMI filtrelemesi sağlar. 10 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. Araç elektrik sistemlerinde, motor kontrol uygulamalarında ve elektromanyetik anahtarlama işlemlerinde kullanılır. Şasi montajı için plug-in terminale sahiptir. -30°C ile 80°C çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. Maksimum 16VDC switching voltajında çalışabilir. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current) 20 A
Features Diode
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8 VDC
Must Release Voltage 0.6 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Part Status Obsolete
Release Time 10 ms
Switching Voltage 16VDC - Max