CA1AFS-12V-N-5
CA RELAY 1 FORM A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
CA1AFS-12V-N
CA1AFS-12V-N-5 Hakkında
CA1AFS-12V-N-5, Panasonic tarafından üretilen 12VDC coil voltajına sahip otomotiv röleleridir. SPST-NO (1 Form A) kontakt formu ile tek bir normally open kontağa sahip olan bu rölesi, 20A'ye kadar akım anahtarlaması yapabilir. 117 mA coil akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. 10ms işletme ve serbest bırakma süresi ile hızlı yanıt verir. -30°C ile 80°C arasında çalışan bu rölesi, otomotiv elektrik sistemlerinde, motor kontrolü, ışık kontrolü ve diğer anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Chassis mount ve plug-in terminasyon tipi ile kurulum kolaylığı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 117 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8 VDC
Must Release Voltage 0.6 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 16VDC - Max