BZY91C51R
Seri / Aile Numarası
BZY91C51R
BZY91C51R Hakkında
BZY91C51R, Solid State Inc. tarafından üretilen 51V nominal değerinde bir Zener diyottur. DO-203AB (DO-5) stud mount paketinde sunulan bu bileşen, yüksek güç uygulamaları için tasarlanmıştır. 5000W maksimum güç kapasitesine ve 75 Watt çıkışa sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Ters kaçak akımı 10V'de 1 µA, impedansı maksimum 1,8 Ohm olarak belirtilmiştir. Voltaj düzenleme, gerilim koruma ve referans devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. ±5.88% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.8 Ohms
Mounting Type Stud Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Part Status Active
Power - Max 5000 W
Supplier Device Package DO-5
Tolerance ±5.88%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 10 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V