BZY91C30R
Seri / Aile Numarası
BZY91C30R
BZY91C30R Hakkında
BZY91C30R, Solid State Inc. tarafından üretilen 30V nominal değerine sahip bir Zener diyotudur. DO-5 stud mount paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 5000W güç kapasitesine ve 1.1Ω empedansa sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 10V'ta 1µA ters sızıntı akımı gösterir. Voltaj regülasyon, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. ±6.67% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.1 Ohms
Mounting Type Stud Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Part Status Active
Power - Max 5000 W
Supplier Device Package DO-5
Tolerance ±6.67%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 10 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V