BZY91C24R
Seri / Aile Numarası
BZY91C24R
BZY91C24R Hakkında
BZY91C24R, Solid State Inc. tarafından üretilen 24V nominal Zener voltajına sahip tekil Zener diyottur. DO-203AB (DO-5) stud mount paketinde sunulan bu bileşen, 5000W maksimum güç derecelendirilmesine sahiptir ve yüksek akım uygulamalarında güç dağılımı için tasarlanmıştır. Zener regülatörleri, voltaj sabitleyicileri, devre koruması ve ters polarite koruma uygulamalarında kullanılır. 0.9Ω maksimum empedans ile stabil voltaj referansı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışır, 1µA @ 16V'de minimum ters sızıntı akımına sahiptir. ±6.67% tolerans içerisinde üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 16 V
Impedance (Max) (Zzt) 0.9 Ohms
Mounting Type Stud Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Part Status Active
Power - Max 5000 W
Supplier Device Package DO-5
Tolerance ±6.67%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 10 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V