BZY55C13 RYG
DIODE ZENER 13V 500MW 0805
Seri / Aile Numarası
BZY55C13
BZY55C13 RYG Hakkında
BZY55C13 RYG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 13V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. 500 mW güç derating özelliğine sahip bu bileşen, 0805 (2012 Metric) SMD paketinde sunulmaktadır. ±5% tolerans ile tasarlanmış olan komponent, -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığında işletilabilir. 26 Ohms maksimum empedans değeri ve 100 nA ters kaçak akımı özellikleriyle gerilim düzenlemesi, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılan bir standart Zener diyottur. Surface mount montaj türü sayesinde otomasyonlu üretim hatlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 26 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package 0805
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V