BZX984C6V8
DIODE ZENER 6.8V 150MW SOD-923
Seri / Aile Numarası
BZX984C6V8
BZX984C6V8 Hakkında
BZX984C6V8, 6.8V nominal Zener voltajına sahip tekil Zener diyottur. Surface mount SOD-923 paketinde sunulan bu bileşen, 150 mW maksimum güç derecelendirilmesine ve 15 Ohm maksimum impedans (Zzt) değerine sahiptir. 4V ters voltajda 2 µA ters kaçak akımı özelliğine göre tasarlanmıştır. Güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve devre koruma uygulamalarında voltaj sabitleme ve aşırı voltaj koruması sağlamak amacıyla kullanılır. Düşük güç gereksinimli cihazlarda ve kompakt tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Part Status Active
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SOD-923
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V