BZX984C51
DIODE ZENER 51V 150MW SOD-923
Seri / Aile Numarası
BZX984C51
BZX984C51 Hakkında
BZX984C51, Rectron USA tarafından üretilen 51V nominal değerine sahip surface mount zener diyottur. SOD-923 paketinde sunulan bu bileşen, 150mW maksimum güç yönetim kapasitesine ve 180 Ohm maksimum impedansa sahiptir. 39V'de 100nA ters yöndeki sızıntı akımı ile karakterize edilir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılan hassas zener diyottur. Kompakt SMD tasarımı yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun olan bu komponent, düşük güçlü elektronik devreler için idealdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 39 V
Impedance (Max) (Zzt) 180 Ohms
Part Status Active
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SOD-923
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V