BZX884S-C8V2YL
BZX884S-C8V2/SOD882BD/XSON2
Seri / Aile Numarası
BZX884S-C8V2
BZX884S-C8V2YL Hakkında
BZX884S-C8V2YL, Nexperia tarafından üretilen 8.2V nominal voltajda Zener diyottur. SOD-882 yüzey montajlı paketinde sunulan bu komponent, 365mW maksimum güç dağıtımına sahiptir. 700nA ters sızıntı akımı ve 15Ω maksimum impedans özellikleriyle voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışır. Anahtarlamalı güç kaynakları, voltaj referansı devreleri, klamplama uygulamaları ve sinyal koruması için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 700 nA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 365 mW
Supplier Device Package DFN1006BD-2
Tolerance ±6.1%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V