BZX884S-C20YL
BZX884S-C20/SOD882BD/XSON2
Seri / Aile Numarası
BZX884S-C20
BZX884S-C20YL Hakkında
BZX884S-C20YL, Nexperia tarafından üretilen 20V nominal Zener diyotudur. SOD-882 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, 365 mW maksimum güç disipasyonuna sahiptir. Ters kaçak akımı 14V'da 50 nA, empedansı maksimum 55 Ohm olarak belirtilmiştir. ±6% tolerans ile üretilen ve -150°C maksimum çalışma sıcaklığında çalışabilen bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal kırpması gibi uygulamalarda kullanılır. Forward voltajı 10mA'de 900mV'tur. SMD montaj için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 365 mW
Supplier Device Package DFN1006BD-2
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V