BZX884S-B6V2YL
DIODE ZENER 6.2V 365MW 2DFN
Seri / Aile Numarası
BZX884S
BZX884S-B6V2YL Hakkında
BZX884S-B6V2YL, Nexperia tarafından üretilen 6.2V nominal voltajında bir tekil Zener diyottur. 365mW güç kapasitesi ile küçük sinyal uygulamalarında voltaj regülasyonu ve koruma işlevleri sağlar. Surface mount SOD-882 paketinde sunulan bu bileşen, düşük sızıntı akımı (3µA @ 4V) ve ±1.94% voltaj toleransı ile hassas voltaj referans devreleri, voltaj sınırlaması, ESD koruması ve regülatör uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 365 mW
Supplier Device Package DFN1006BD-2
Tolerance ±1.94%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V