BZX884S-B13YL
BZX884S-B13/SOD882BD/XSON2
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX884S-B13
BZX884S-B13YL Hakkında
BZX884S-B13YL, Nexperia tarafından üretilen 13V nominal gerilimdeki Zener diyottur. SOD-882 (DFN1006BD-2) yüzey montaj paketinde sağlanan bu bileşen, 365 mW maksimum güç yönetebilir ve 100 nA ters kaçak akımı özelliğine sahiptir. 30 Ohm maksimum empedans ile hızlı gerilim dengelemesi sağlar. İleri gerilim 900 mV @ 10 mA'dir. ±2.31% tolerans ile belirtilmiş olan bu Zener diyot, güç kaynakları, voltaj referansları, aşırı gerilim koruması ve sinyal sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C (TJ) sıcaklık aralığında çalışır. Aktif ürün statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 365 mW
Supplier Device Package DFN1006BD-2
Tolerance ±2.31%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V