BZX884-C36,315
DIODE ZENER 36V 250MW DFN1006-2
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX884-C36
BZX884-C36,315 Hakkında
BZX884-C36,315, Nexperia tarafından üretilen 36V nominal voltaj değerine sahip tekil Zener diyottur. 250mW güç disipasyonuna ve SOD-882 (DFN1006-2) ultra-kompakt yüzey monte paketine sahiptir. Forward voltajı 900mV @ 10mA, maksimum impedans değeri 90 Ohm, ters yönde kaçak akımı 50nA @ 25.2V'dir. ±5% tolerans ile belirtilen nominal voltaj değeri sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj regülasyonu, transient koruma ve aşırı voltaj bastırma uygulamalarında kullanılır. Kompakt boyutu sayesinde yüksek yoğunluklu elektronik tasarımları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 25.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package DFN1006-2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V