BZX884-C33,315
DIODE ZENER 33V 250MW DFN1006-2
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX884-C33
BZX884-C33,315 Hakkında
BZX884-C33,315, Nexperia tarafından üretilen 33V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. SOD-882 (DFN1006-2) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 250mW güç derecelendirmesine ve ±5% toleransa sahiptir. Maksimum 80 Ohm empedansı ile karakterize edilen diyot, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-65°C ~ 150°C) güvenilir çalışma sağlar. 23.1V'de 50nA ters kaçak akımı ve 10mA'de 900mV ileri gerilimi ile belirtilmiştir. Gerilim regülasyon, koruma ve kelepçeleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 23.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package DFN1006-2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V