BZX884-B6V8,315
DIODE ZENER 6.8V 250MW DFN1006-2
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX884-B6V8
BZX884-B6V8,315 Hakkında
BZX884-B6V8,315, Nexperia tarafından üretilen 6.8V nominal voltajda bir Zener diyottur. 250mW güç kapasitesi ve SOD-882 (DFN1006-2) yüzey montajı paketlemesi ile yüksek entegrasyon yoğunluğu sağlayan uygulamalara uygundur. 15Ω maksimum empedans ve ±2% voltaj toleransı ile hassas regülasyon devrelerine entegre edilebilir. Ters yönde 4V'ta 2µA sızıntı akımı ve 10mA'de 900mV ileri voltaj karakteristikleri sunar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu bileşen, voltaj regülasyonu, ESD koruması ve EMI filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package DFN1006-2
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V