BZX884-B51,315
DIODE ZENER 51V 250MW DFN1006-2
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX884-B51
BZX884-B51,315 Hakkında
BZX884-B51,315, Nexperia tarafından üretilen 51V nominal gerilimli Zener diyottur. 250mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, SOD-882 paketinde Surface Mount teknolojisine uygun olarak tasarlanmıştır. ±2% tolerans ile üretilen bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 35.7V'ta 50nA reverse leakage akımı ve 180 Ohms maksimum impedans (Zzt) özellikleriyle dc ve düşük frekans ac uygulamaları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 35.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 180 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package DFN1006-2
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V