BZX85C51
DIODE ZENER 51V 1W DO204AL
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
BZX85C51
BZX85C51 Hakkında
BZX85C51, onsemi tarafından üretilen 51V nominal gerilim değerine sahip 1W güç kapasiteli bir Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) aksiyel paket içinde gelen bu komponent, gerilim düzenlemesi ve koruma uygulamalarında kullanılır. 115 Ohm maksimum empedans değeri ve ±6% toleransla sabit gerilim referansı sağlar. -65°C ile +200°C arasında çalışan geniş sıcaklık aralığında, 36V'de 500nA ters sızıntı akımı ile belirtilmiştir. Şu anda yaşam sonu (obsolete) durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 36 V
Impedance (Max) (Zzt) 115 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V