BZX85B30-TR
DIODE ZENER 30V 1.3W DO41
Seri / Aile Numarası
BZX85B30
BZX85B30-TR Hakkında
BZX85B30-TR, Vishay tarafından üretilen 30V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyotudur. 1.3W güç derecelendirilmesi ile birlikte, ±2% tolerans ile üretilen bu komponent, voltaj regülasyonu ve transient koruma uygulamalarında kullanılır. DO-41 (DO-204AL) eksenyal paketlemesi ile sağlanan bileşen, through-hole montaj tekniğiyle PCB'ye monte edilir. 30Ω maksimum empedans ve 500nA ters kaçak akımı karakteristiği ile 22V'de stabil çalışma sağlar. -55°C ile 175°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında kullanım uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 22 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V