BZX84W-C43F
DIODE ZENER 43V 275MW SOT323
Seri / Aile Numarası
BZX84W-C43F
BZX84W-C43F Hakkında
BZX84W-C43F, Nexperia tarafından üretilen 43V nominal voltajlı zener diyottur. SOT-323 (SC-70) surface mount paketinde sunulan bu komponent, 275mW maksimum güç dağıtma kapasitesine sahiptir. ±5% voltaj toleransı, 150 Ohm maksimum empedans ve 30.1V'da 50nA ters sızıntı akımı özellikleriyle donatılmıştır. 10mA forward akımda maksimum 900mV forward gerilim gösterir ve -40°C ile +150°C arasında çalışır. Yüksek gerilim koruma devreleri, referans voltajı uygulamaları ve surge suppression uygulamalarında kullanılan endüstriyel standart bir zener diyottur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 30.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Active
Power - Max 275 mW
Supplier Device Package SOT-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V