BZX84W-C22X
DIODE ZENER 22V 275MW SOT323
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-70
Seri / Aile Numarası
BZX84W-C22
BZX84W-C22X Hakkında
BZX84W-C22X, Nexperia tarafından üretilen 22V nominal voltajlı surface mount zener diyottur. SOT-323 (SC-70) paketinde sunulan bu bileşen 275mW güç kapasitesi ile tasarlanmıştır. 55 Ohm maksimum empedansa ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. Ters yönde 50nA sızıntı akımı karakteristiğine ve 900mV forward voltajına sahip bu diyot, voltaj düzenlemesi, gerilim sınırlaması ve EMI/ESD koruması uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C (TP) arasında çalışır. Kompakt boyutu sayesinde yoğun baskı devresi tasarımlarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 15.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Active
Power - Max 275 mW
Supplier Device Package SOT-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V