BZX84W-B4V3F
DIODE ZENER 4.3V 275MW SOT323
Seri / Aile Numarası
BZX84W-B4V3F
BZX84W-B4V3F Hakkında
BZX84W-B4V3F, Nexperia tarafından üretilen 4.3V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. SC-70 (SOT-323) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 275mW güç derecelemesine ve ±2% toleransa sahiptir. 90 Ohm maksimum empedansı ile 1V reverse voltajda 3µA ters sızıntı akımı gösterir. 900mV forward voltaj (10mA'de) ile voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Active
Power - Max 275 mW
Supplier Device Package SOT-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V