BZX84W-B47X
DIODE ZENER 47V 275MW SOT323
Seri / Aile Numarası
BZX84W-B47X
BZX84W-B47X Hakkında
BZX84W-B47X, Nexperia tarafından üretilen 47V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. SOT-323 (SC-70) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 275mW maksimum güç dağıtımı kapasitesine sahiptir. ±2% toleransla karakterize edilen bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, koruma devresi tasarımı ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 170Ω maksimum empedansı ve 900mV iletkendirme voltajı ile, yüksek voltajlı sistemlerde aşırı voltaj koruması sağlamak için uygun bir seçenektir. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 170 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Active
Power - Max 275 mW
Supplier Device Package SOT-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V