BZX84W-B33X
DIODE ZENER 33V 275MW SOT323
Seri / Aile Numarası
BZX84W-B33X
BZX84W-B33X Hakkında
BZX84W-B33X, Nexperia tarafından üretilen 33V nominal değerli Zener diyottur. Surface mount SOT-323 (SC-70) paketinde sunulan bu bileşen, 275mW maksimum güç derecelendirilmesine sahiptir. 50nA ters kaçak akımı ve 80Ohm maksimum impedans ile gerilimsiz beslemeler, voltaj düzenleyiciler, koruma devreleri ve referans volt kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. ±2% toleranslı 33V Zener gerilimi, 150°C işletme sıcaklığına kadar stabil performans sağlar. 10mA akımda 900mV forward voltaj karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 23.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Active
Power - Max 275 mW
Supplier Device Package SOT-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V