BZX84J-C4V7,115
DIODE ZENER 4.7V 550MW SOD323F
Seri / Aile Numarası
BZX84J-C4V7
BZX84J-C4V7,115 Hakkında
BZX84J-C4V7,115, Nexperia tarafından üretilen 4.7V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-323F yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 550 mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. İleri yönde 100 mA akımda maksimum 1.1 V düşüşe sahip olan diyot, ±5% voltaj toleransı ile üretilmektedir. Maksimum 80 Ohm empedans değeri ile karakterizedir. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Geriye doğru 2 V'de maksimum 3 µA sızıntı akımına sahiptir. Voltaj regülasyon, gerilim koruması, EMI filtreleme ve referans voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 550 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V