BZX84J-C3V6,115
DIODE ZENER 3.6V 550MW SOD323F
Seri / Aile Numarası
BZX84J-C3V6
BZX84J-C3V6,115 Hakkında
BZX84J-C3V6,115, Nexperia tarafından üretilen 3.6V nominal zener voltajı ile çalışan tekil zener diyottur. SOD-323F (SC-90) yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponent, 550mW güç dissipasyonu kapasitesine sahiptir. Maksimum 90 Ohm impedans ve ±5% voltaj toleransı ile donatılmıştır. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. Ters yönde 1V'de 5µA sızıntı akımı gösterir. Voltaj regülasyonu, transient koruma ve referans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 100mA'de maksimum 1.1V forward voltajı ile karakterizedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 550 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V