BZX84J-C2V4,115
DIODE ZENER 2.4V 550MW SOD323F
Seri / Aile Numarası
BZX84J-C2V4
BZX84J-C2V4,115 Hakkında
BZX84J-C2V4,115, Nexperia tarafından üretilen 2.4V nominal voltajında bir Zener diyottur. 550mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount SOD-323F paketinde sunulan diyot, -65°C ile 150°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. ±5% tolerans aralığında ve 100 Ohm maksimum empedans ile sabit voltaj referansı gerektiren devrelerde, aşırı voltaj koruma katları olarak, ve dalgalanma bastırma uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 1V'de 50µA ters kaçak akımı ve 100mA'de 1.1V forward voltajı ile devre tasarımlarında düşük değişkenlikle çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 550 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V