BZX84J-B5V6,115
DIODE ZENER 5.6V 550MW SOD323F
Seri / Aile Numarası
BZX84J-B5V6
BZX84J-B5V6,115 Hakkında
BZX84J-B5V6,115, Nexperia tarafından üretilen 5.6V nominal voltajlı Surface Mount Zener diyottur. SOD-323F paket tipi ile son derece kompakt boyutlarda sunulan bu bileşen, 550mW güç dağıtma kapasitesine sahiptir. ±2% tolerans ile üretilen diyot, 40 Ohm maksimum impedans değerine ve 1µA ters kaçak akımına sahiptir. -65°C ile +150°C arasında çalışabilen bu komponent, şehir ağları, enerji yönetimi devreleri, sinyal koruması ve voltaj regülasyon uygulamalarında kullanılır. 1.1V maksimum iletkitme gerilimi 100mA'de ölçülmüştür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 550 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.6 V