BZX84J-B5V1,115
DIODE ZENER 5.1V 550MW SOD323F
Seri / Aile Numarası
BZX84J-B5V1
BZX84J-B5V1,115 Hakkında
BZX84J-B5V1,115, Nexperia tarafından üretilen 5.1V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. 550mW güç kapasitesi ve SOD-323F (SC-90) kompakt yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. ±2% tolerans ile üretilen diyot, maksimum 60 Ohm empedansa ve 2µA ters kaçak akımına (2V'de) sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, anahtarlama devrelerinde, voltaj sınırlama ve Transient Voltage Suppression (TVS) uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 550 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V