BZX84J-B43,115
DIODE ZENER 43V 550MW SOD323F
Seri / Aile Numarası
BZX84J-B43
BZX84J-B43,115 Hakkında
BZX84J-B43,115, Nexperia tarafından üretilen 43V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. 550mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, SC-90 SOD-323F paket tipinde surface mount uygulamalarına uyguntur. ±2% tolerans ile üretilen bu diyot, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 30.1V ters gerilimde maksimum 50nA sızıntı akımı ve 80 Ohm maksimum empedans değerleri ile karakterize edilen BZX84J-B43, voltaj regülasyonu, ESD koruması ve devre koruma uygulamalarında kullanılır. 1.1V ileri gerilim değeri (100mA'da) ile düşük ısı kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 30.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 550 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V