BZX84C9V1 RFG
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84C9V1
BZX84C9V1 RFG Hakkında
BZX84C9V1 RFG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 9.1V nominal voltajlı Zener diyottur. 300mW güç derecelendirmesi ile SOT-23 yüzey montajlı paketinde sunulur. ±5% voltaj toleransı ile sabit 9.1V referans voltajı sağlar. 15Ω maksimum impedansı ve -65°C ile 150°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulamalar için uygundur. 6V'de 500nA ters kaçak akımı özellikleriyle voltaj regülasyonu, over-voltage koruması ve referans voltajı devrelerinde kullanılır. Surface mount montajı için ideal olan bu bileşen, kompakt tasarımlara uyum sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 6 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V