BZX84C7V5LYFHT116
250MW, 3.6V, SOT-23, AUTOMOTIVE
Seri / Aile Numarası
BZX84C7V5
BZX84C7V5LYFHT116 Hakkında
BZX84C7V5LYFHT116, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 7.5V nominal voltajlı Zener diyottur. 250mW güç derecelendirmesi ile kompakt SOT-23 paketinde tasarlanmıştır. 15 Ohm maksimum impedans ve 1µA ters diyot akımı özellikleri ile voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. ±6% tolerans ve -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Otomotiv uygulamaları için uygun kütüphanede tanımlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package SOT-23
Tolerance ±6%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V