BZX84C75-G3-18
DIODE ZENER 75V 300MW SOT23-3
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZX84C75
BZX84C75-G3-18 Hakkında
BZX84C75-G3-18, Vishay tarafından üretilen 75V nominal gerilime sahip Zener diyottur. SOT-23-3 (TO-236-3) yüzey montajlı paketlemede sunulan bu bileşen, 300mW güç dağıtımı kapasitesi ve 255 Ohm maksimum empedansi ile donatılmıştır. ±5% tolerans ile üretilen komponent, -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Zener diyot olarak, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. 50nA ters sızıntı akımı ile enerji tasarrufu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V