BZX84C6V2LYFHT116
250MW, 6.2V, SOT-23, AUTOMOTIVE
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84C6V2
BZX84C6V2LYFHT116 Hakkında
BZX84C6V2LYFHT116, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 6.2V nominal voltajlı Zener diyottur. 250mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarına yönelik kalifikasyona sahiptir. SOT-23 (TO-236-3) yüzey montajlı paket tipinde sunulan komponent, voltaj regülasyonu, gerilim referansı ve devre koruması uygulamalarında kullanılır. 10 Ohm maksimum empedans ve 3µA ters kaçak akımı özellikleri ile tasarlanan diyot, -55°C ile +150°C arasında çalışabilen dayanıklı bir tasarıma sahiptir. ±6.45% tolerans değeri ile uygun fiyatlı regülasyon çözümleri sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package SOT-23
Tolerance ±6.45%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V