BZX84C5V1LT3
DIODE ZENER 5.1V 225MW SOT23-3
Üretici
onsemi
BZX84C5V1
BZX84C5V1LT3 Hakkında
BZX84C5V1LT3, onsemi tarafından üretilen SOT-23-3 paketinde sunulan 5.1V nominal gerilime sahip Zener diyottur. 225mW güç derecelendirmesi ile tasarlanmış bu komponent, düşük gürültü ve düşük akım kaçak özellikleri (2 µA @ 2V) sayesinde güç kaynağı düzenlemesi, voltaj referansı uygulamaları ve aşırı gerilim koruması devreleri için uygun bir seçenektir. -65°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, %6 tolerans ve 60 Ohm maksimum empedansı ile endüstriyel ve tüketici eletronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V