BZX84C3V9
ZENER SOT-23 3.9V 0.3W 5%
Üretici
DComponents
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84C3V9
BZX84C3V9 Hakkında
BZX84C3V9, DComponents tarafından üretilen 3.9V nominal gerilimli Zener diyottur. SOT-23-3 (TO-236) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 300 mW güç kapasitesi ve ±5% toleransla çalışır. -50°C ile 150°C arasında çalışan bu Zener diyot, düşük geri sızıntı akımı (3 µA @ 1V) ve 90 Ohms maksimum empedans özellikleri ile gerilim regülasyonu, korumalı devreler ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Düşük güç gerektiren, kompakt boyutlu tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -50°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V