BZX84C30
DIODE ZENER 30V 350MW SOT23-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84C30
BZX84C30 Hakkında
BZX84C30, onsemi tarafından üretilen 30V nominal voltajında bir Zener diyotudur. SOT-23-3 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 350mW maksimum güç dağıtımı kapasitesine ve 80Ω maksimum empedansa sahiptir. 21V'de 50nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilir. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 30V referans voltajı gerektiren düşük güçlü voltaj düzenleme, koruma ve referans devreleri uygulamalarında tercih edilir. ±7% voltaj toleransı ile standart tasarımlar için uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V