BZX84C2V7-E3-08
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23-3
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZX84C2V7
BZX84C2V7-E3-08 Hakkında
BZX84C2V7-E3-08, Vishay tarafından üretilen 2.7V nominal Zener diyotudur. Surface mount SOT-23-3 paketinde sunulan bu bileşen, 300mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±5% tolerans ile 2.7V sabit voltaj referansı sağlar. Maksimum 100 Ohm impedans değerine ve -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 1V'ta 20µA ters kaçak akımı ile karakterizedir. Gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması, voltaj referansı uygulamaları ve analog devreler için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V