BZX84C2V4W-7
DIODE ZENER 2.4V 200MW SOT323
Paket/Kılıf
SC-70
Seri / Aile Numarası
BZX84C2V4
BZX84C2V4W-7 Hakkında
BZX84C2V4W-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 2.4V nominal gerilim değerine sahip tekil zener diyottur. 200 mW güç derecelendirilmesi ile düşük güçlü uygulamalara uygun bir bileşendir. SOT-323 (SC-70) yüzey montaj paketi içinde sunulmaktadır. Bu zener diyot, voltaj regülasyonu, koruma devrelerinde ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Maximum 100 Ohms empedansı ve ±8% toleransı ile specifications belirtilmiştir. 1V reverse gerilimde 50 µA maximum ters akım özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Market
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOT-323
Tolerance ±8%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V