BZX84C27LT1G
DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3
Üretici
onsemi
BZX84C27
BZX84C27LT1G Hakkında
BZX84C27LT1G, onsemi tarafından üretilen 27V nominal gerilimde çalışan bir Zener diyottur. SOT-23-3 (TO-236) surface mount paketi içinde gelen bu bileşen, maksimum 225mW güç kapasitesine ve 80 Ohm empedansa sahiptir. ±7% tolerans değeriyle stabilize edici devreler, voltaj referans uygulamaları ve aşırı gerilim koruma devreleri için tasarlanmıştır. -65°C ile 150°C arasında güvenli şekilde çalışabilen bu diyot, 18.9V'ta 50nA'lık düşük ters sızıntı akımı gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 18.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V