BZX84C24ET1G
DIODE ZENER 24V 225MW SOT23-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84C24
BZX84C24ET1G Hakkında
BZX84C24ET1G, onsemi tarafından üretilen 24V nominal gerilimli Zener diyottur. 225 mW güç dağıtım kapasitesi ile düşük güçlü uygulamalar için tasarlanmıştır. Surface mount SOT-23-3 paketinde sunulan bu bileşen, voltaj düzenleme, aşırı gerilim koruması ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. 70 Ohm maksimum impedans ve 50 nA ters kaçak akımı ile istikrarlı çalışma sağlar. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. ±6% toleransla üretilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 16.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V