BZX84C24CC-HF
DIODE ZENER 24V 350MW SOT23
Seri / Aile Numarası
BZX84C24
BZX84C24CC-HF Hakkında
BZX84C24CC-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 24V nominal değerli Zener diyottur. SOT-23 (SC-59, TO-236-3) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 350mW güç derecelendirmesine sahiptir. 70Ω maksimum impedansa ve 50nA ters kaçak akımına (-65°C ~ 150°C sıcaklık aralığında) sahiptir. Gerilim stabilizasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılır. ±5.83% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 16.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±5.83%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V