BZX84C15-TP
DIODE ZENER 15V 350MW SOT23
BZX84C15
BZX84C15-TP Hakkında
BZX84C15-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 15V nominal gerilime sahip bir Zener diyotudur. Surface mount SOT-23 paketinde sunulan bu bileşen, 350mW maksimum güç derecelendirilmesine ve ±5% tolerans ile gelir. Maksimum 30 Ohm impedansa sahip olan diyot, 10.5V ters gerilimde 100nA sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu komponent, voltaj regülasyonu, devre koruması ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır. 10mA akımda 900mV maksimum iletkenim gerilimi ile düşük güçlü elektronik devrelerde voltaj stabilizasyonuna yardımcı olur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOT-23
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V