BZX84C10-G3-08
DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3
Üretici
Vishay
BZX84C10
BZX84C10-G3-08 Hakkında
BZX84C10-G3-08, Vishay tarafından üretilen 10V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. Surface Mount tipinde SOT-23-3 paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 300mW güç hızlaması kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. -55°C ile 150°C arasında stabil çalışma sağlar. 20 Ohm maksimum empedansı ve 7V'de 200nA ters kaçak akımı ile karakterize edilir. Regülasyon, EMI filtreleme, voltaj koruma ve sinyal sınırlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V