BZX84B7V5LYFHT116
250MW, 7.5V, SOT-23, AUTOMOTIVE
Seri / Aile Numarası
BZX84B7V5
BZX84B7V5LYFHT116 Hakkında
BZX84B7V5LYFHT116, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 7.5V nominal gerilimi ile çalışan surface mount zener diyottur. 250mW güç kapasitesi ile ayarlanmış bir bileşendir. SOT-23 (TO-236-3) paketinde sunulan bu zener diyot, otomotiv uygulamalarında gerilim referansı ve koruma devrelerinde kullanılır. 15 Ohm maksimum impedans ve ±2% tolerans ile hassas gerilim düzenleme sağlar. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. Ters kaçak akım 1 µA @ 5V'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package SOT-23
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V