BZX84B75-HE3-08
DIODE ZENER 75V 300MW SOT23-3
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZX84B75
BZX84B75-HE3-08 Hakkında
BZX84B75-HE3-08, Vishay tarafından üretilen 75V nominal zener voltajına sahip bir tekil zener diyottur. 300mW güç kapasitesine ve SOT-23-3 yüzey montajlı paketine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışır. 52.5V'ta maksimum 50nA geri sızıntı akımına ve 255Ω impedans değerine sahiptir. ±2% voltaj toleransı ile belirtilir. Voltaj stabilizasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılan yüksek voltaj zener diyotudur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V